Архив за » Июнь, 2016 «

3 червня закриття сезону в клубі «Дом»

1

Ще один рік минув. Складний і суворий. Дуже суперечливий. Клуб «Дом» закриває сезон 2015-2016 скромними посиденьками, але головне, що з друзями.

Рік був справді важкий. Місцями він нагадував пушкінський «Пир во время чумы». А хтось при цьому став не жити, а виживати. Гнітила важкість жити, відчуваючи за спиною подих війни. Гнітюче було дихати, коли за тебе хтось віддав життя, а ти і не знаєш вже як зарадити, допомогти, як це змінити. А не дихати та поринати в суцільне горе і права не маєш. Та й неспроможна витримати такий стан жодна людина довго.

Тому були в «Домі» вечори і концерти (до речі всі благодійні — і це приміряло), дружні зустрічи. І зараз настав час для останньої в цьому сезоні зустрічі домових на территорії клубу, щоб після літа зустрітися знов. І маю надію, хоч і крихку, що тоді вже війни не буде, хоча б перемир’я стане кращим. А може й держави-гігантомонстра вже не буде поряд з нашою, а замість неї народиться нова або нові країни, де люди стануть кращими за те, що є там зараз.

Далі всіх чекаємо на нашому фестивалі авторської пісні «Лісова фієста». На цей раз він трошки довший 17-20 червня! Программа інакша, читайте тут.