Фестиваль «Лісова Фієста»

Фиеста-2019

Самая свежая информация про фестиваль Лесная фиеста — в Фейсбуке

kkkk

Фиеста-2017

Фиеста-2017

Фиеста-2015

 

0_3666d_f00a06f4_XL

20 років! Невже?! — Саме так — фестиваль авторської пісні «Лісова фіеста» вже живе 20 років! І в цьому 2015-му році нас чекає ювілейна Фієста!!!!
Фото: Фиеста-2009

Скільки ж за ці роки було цікавих зустрічей, відкриттів, приводів дивуватися і захоплюватися, закохуватись і навчатись! Якщо починати згадувати, то не вистачить ні часу, на трафіку. Але в серці ми з Сашею Крамаром тримаймо всіх. І з особливою теплотою — тих, хто в ці 20 років підтримував так чи інакше проведення нашого лісового фестивалю, який завжди відмовляв у співпраці політичним партіям, але друзям — ніколи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA19-21 червня 2015 року ми чекаємо в гості, як завжди, всіх — без будь-яких обмежень у віці, стилі виконання чи географії! Бо «Фієста» — фестиваль вільний. І часто-густо багато в чому несхожий на традиційні бардівські фестивалі. В якомусь сенсі наша сцена, наші концерти можна назвати гарним ковадлом для тих, хто хоче гітарою, співом і словом підкорювати людьскі серця.

До нас в ліс в останні роки приїжджає багато глядачів, які не мають жодного стосунку до світу бардів. Тому «Фієста» досить сильно виступає за межі кулуарності. І кожний, хто виходить на нашу сцену посеред галявини під Бояркою, проходить випробовування справжнім глядачем! Іноді це складно, але — завжди захоплююче! P16-06-12_18.20[1]І той, хто на нашій сцені прикував увагу глядачів, може не сумніватися, що гідний поваги до себе, як до творчої особистості. Тим паче, що наші глядачі — справді найкращі і найчуттєвіші!

Кожного року від наших гостей, як тих, що співали чи віршували, так і тих, що їх слухали, ми чули подяку за те, що наш фест — дуже теплий за атмосферою. Ми робимо все, щоб і двадцята «Фієста» пройшла тепло та цікаво. Ми чекаємо в гості наших добрих друзів звідусиль!

Положення фестивалю «Лісова Фієста», як доїхати на фієстівську поляну, вся інформація тут!